25 февраля состоится Hell Serpent Rising Over Kyiv

25 февраля состоится Hell Serpent Rising Over Kyiv

В Киеве пройдёт Hell Serpent Rising Over Kyiv — однодневное мероприятие, приуроченное к выходу нового альбома Balfor и нового видео "Filth" группы Hell:on. На концерте также выступят коллективы 1914, Stryvigor и Blackmail.

Комментарий организаторов:

"Чорний Змій підіймається з глибин Всесвіту, Пекельний Ритуал і Шалене Шаманство.. Крижаний подих первісного Хаосу... Концерт двох презентацій. Тільки для справжніх прихильників важкої музики.

BALFOR один з найбільш досвідчених і солідних монстрів української black / death metal сцени, який заявив про себе далеко за межами рідної вотчини. 25-го лютого, через 2 роки, BALFOR повертаються на столичну сцену з новим альбомом Black Serpent Rising.

HELL:ON один з найкращих українських гуртів thrash / death дивізіону. Презентують на концерті своє нове відео "Filth" з останної платівки "Once Upon a Chaos".

1914 це унікальний сплав death / doom / black, який занурить вас у атмосферу Першої Світової війни, смертельних баталій та кривавої різанини, паніки та відчаю.

Вони вже встигли зарекомендувати себе на українській black metal сцені як достойний гурт. Отож, вітайте на сцені Hell Serpent Rising — STRYVIGOR, atmospheric black metal з Хмельницього, що в рамках фестивалю також презентує новий матеріал.

BLACKMAIL — це команда молодих талановитих музикантів, що грають пісні в жанрі modern thrash metal. Музиці властиве сучасне звучання інструментів, низький стрій гітар, екстримальна техніка вокалу впоєднанні з чистим співом, швидкі темпи композицій".

Начало: 25 февраля в 18:00
Место: MonteRay Live Stage, Киев
Билеты: 120-160 грн, concert.ua
Встречи: ВК, Facebook

Комментарии

ВНИМАНИЕ: Бессодержательные или предвзятые комментарии могут быть удалены модератором, а автор таких комментариев может быть забанен.