​9 февраля состоится Hell Serpent Rising Over Kyiv: Act III при участии Azarath и Pripjat

9 февраля состоится Hell Serpent Rising Over Kyiv: Act III при участии Azarath и Pripjat

9 февраля в Киеве в третий раз пройдёт однодневный фестиваль Hell Serpent Rising Over Kyiv: Act III при участии польской группы Azarath и немецкой команды Pripjat, а также украинских коллективов Hell:on, Stryvigor и Depth.

Смотрите также: Фотоотчёт с Hell Serpent Rising Over Kyiv

Билеты от 350 (фан-зона) до 500 грн (VIP) доступны для приобретения по ссылке. Анонс от организаторов:

Azarath (PL). Вперше в Україні! Одна з найстаріших команд класичної польскої death / black metal сцени. Група була заснована в 1998 році , одним з засновником є Inferno, ударник всесвітньовідомої команди Behemoth. У лютому в Київі група перезентує альбом 2017 року "In Extremis".

Pripjat (DE). Група з німецького міста Кельн була заснована в 2011 році, але за цей час вже отримала статус однієї з найперспективніших команд тевтонського thrash metal сцени! На фестивалі команда презентує свої платівку "Chain Reaction" 2018.

Hell:on (UA). Одна з найвідоміших українських команд death / thrash дівізіону. Несамовиті шаманські співи змішані з класичним "зубодробильним" металом вищого гатунку!. В Київі група зіграє нову програму з треками з ще невиданого альбому 2019 року.

Stryvigor (UA). Потужний атмосферний black metal з Хмельницького. На концерті в Київі група зіграє матеріал зі свого нового реліза "Lifelong Journey" 2018.

Depth (UA). Молода команда київської black metal сцени. На фестивалі можно буде почути треки з майбутнього дебютника команди, який запланований на 2019 рік.

Начало: 9 февраля в 17:00

Место: MonteRay Live Stage, Прорезная 8, Киев

Встреча на Facebook

Комментарии

ВНИМАНИЕ: Бессодержательные или предвзятые комментарии могут быть удалены модератором, а автор таких комментариев может быть забанен.